Flipped Classroom: Duga

27 travnja, 2022

Tijekom projekta koji je sufinancirala EU kroz program Erasmus+ započeli smo s provođenjem Flipped Classroom ili ‘obrnute učionice‘. Ovaj nam se način podučavanja jako svidio i odlično su ga prihvatila djeca i roditelji, koji kažu da im Flipped Classroom omogućava kvalitetno i zabavno provođenje vremena s djecom.

Ovaj put smo uživali u prezentacijama na temu duge. Nemojte zaboraviti da naši ‘nastavnici’ imaju od tri do pet godina, ali se odlično snalaze u svojim prezentacijama, što je i jedna od prednosti ovog koncepta podučavanja, a to je pretvaranje učenika u učitelja i obrnuto. Na ovaj način djeca od malih nogu vježbaju prezentacijske vještine te se aktivno uključuju u nastavne procese.

Na ovoj web stranici koristimo kolačiće u svrhu poboljšanja performansi stranice i u svrhu analitike koja nam služi za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Privacy Settings saved!
Postavke kolačića

Kada posjetite bilo koju web stranicu, ona može pohraniti ili dohvatiti informacije u vašem pregledniku, uglavnom u obliku kolačića. Ovdje kontrolirajte svoje osobne usluge kolačića.

Koristimo kolačiće kako bismo poboljšali vaše korisničko iskustvo.

Za korištenje ove web stranice koristimo sljedeće tehnički potrebne kolačiće
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Koristimo Facebook za praćenje veza s kanalima društvenih medija.
 • m_pixel_ratio
 • presence
 • sb
 • wd
 • xs
 • fr
 • tr
 • c_user
 • datr

Odbijte sve kolačiće
Prihvatite sve kolačiće