STE(A)M radionica u Gradskoj knjižnici u Vinkovcima

25 studenoga, 2022

Bistrići i Genijalci su danas na STEAM i CLIL radionici posjetili Gradsku knjižnicu. Tamo smo sudjelovali u projektu “Virtualna stvarnost u Bibliobusu 2 plus”. Koristili smo tehnologiju za virtualnu stvarnost Oculus Quest. Scene koje smo vidjeli pomoću VR-a su bile: Vučedolska golubica, Orion, rimski carevi rođeni u Cibalama, Spačvanska šuma, nogometna lopta i tenis u Županji, mlin Suvara u Otoku, Josip (Josif) Runjanin, Antun Gustav Matoš, Lavoslav Ružička, Ilok, željeznička pruga, Vukovarski vodotoranj, crkva sv. Bartola u Novim Mikanovcima, Franjo Hanaman iz Drenovaca, mamuti – Vinkovci.

sdr

Na ovoj web stranici koristimo kolačiće u svrhu poboljšanja performansi stranice i u svrhu analitike koja nam služi za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Privacy Settings saved!
Postavke kolačića

Kada posjetite bilo koju web stranicu, ona može pohraniti ili dohvatiti informacije u vašem pregledniku, uglavnom u obliku kolačića. Ovdje kontrolirajte svoje osobne usluge kolačića.

Koristimo kolačiće kako bismo poboljšali vaše korisničko iskustvo.

Za korištenje ove web stranice koristimo sljedeće tehnički potrebne kolačiće
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Koristimo Facebook za praćenje veza s kanalima društvenih medija.
 • m_pixel_ratio
 • presence
 • sb
 • wd
 • xs
 • fr
 • tr
 • c_user
 • datr

Odbijte sve kolačiće
Prihvatite sve kolačiće