Odgoj za humanost od malih nogu

20 rujna, 2022

Danas je Crveni križ s Genijalcima proveo radionicu u sklopu programa “Odgoj za humanost od malih nogu” pod nazivom “Prijateljstvo” u kojoj se djecu upoznaje s osobinama i važnostima prijateljstva. 💑 Djeca su izjavila kako je bitno da njihovi prijatelji imaju dobro srce ♥️, da prijatelj pomaže baki 👵🧒, da ima čiste zube i da prijatelj ima psa 🐕! Naučili smo da prijatelje treba paziti i čuvati, a na pitanje zašto vole svog najboljeg prijatelja i prijateljicu, odgovorili su: “…zato što se volimo puno igrati…” i “…zato što se slažemo u puno toga…”. 🤸🧸🤸‍♂️

Na ovoj web stranici koristimo kolačiće u svrhu poboljšanja performansi stranice i u svrhu analitike koja nam služi za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Privacy Settings saved!
Postavke kolačića

Kada posjetite bilo koju web stranicu, ona može pohraniti ili dohvatiti informacije u vašem pregledniku, uglavnom u obliku kolačića. Ovdje kontrolirajte svoje osobne usluge kolačića.

Koristimo kolačiće kako bismo poboljšali vaše korisničko iskustvo.

Za korištenje ove web stranice koristimo sljedeće tehnički potrebne kolačiće
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Koristimo Facebook za praćenje veza s kanalima društvenih medija.
 • m_pixel_ratio
 • presence
 • sb
 • wd
 • xs
 • fr
 • tr
 • c_user
 • datr

Odbijte sve kolačiće
Prihvatite sve kolačiće