PROGRAM “ŠKOLE za AFRIKU”

14 lipnja, 2018

Skupina Genijalci su od početka lipnja proučavali Afriku. Uz mnoge činjenice koje su istražili i naučili poželjeli su i pomoći svojim vršnjacima u Africi kako bi i oni mogli ići u školu. U suradnji s UNICEF-om pokušat ćemo to i ostvariti. Način života u Africi je mnogo drugačiji od njihovog, stoga im je ta tema vrlo zanimljiva. Da bi prikupili sredstva za pomoć izradili su ogrlice od tanjura i slamki, ukrašavali su i maske koje su vidjeli u afričkim tradicionalnim plesovima. Pripremili su i kasicu u koju će moći ubaciti svoj prilog. Nakon proučavanja afričkih karakteristika i uzoraka, odlučili smo napraviti šarenu ukrasnu ABECEDU. Ovim programom djeca uče više cijeniti ono što imaju , te se u njima potiče humanitarni duh.

[tz_plusgallery id=”45″]

 

Na ovoj web stranici koristimo kolačiće u svrhu poboljšanja performansi stranice i u svrhu analitike koja nam služi za pružanje boljeg korisničkog iskustva.

Privacy Settings saved!
Postavke kolačića

Kada posjetite bilo koju web stranicu, ona može pohraniti ili dohvatiti informacije u vašem pregledniku, uglavnom u obliku kolačića. Ovdje kontrolirajte svoje osobne usluge kolačića.

Koristimo kolačiće kako bismo poboljšali vaše korisničko iskustvo.

Za korištenje ove web stranice koristimo sljedeće tehnički potrebne kolačiće
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Koristimo Facebook za praćenje veza s kanalima društvenih medija.
 • m_pixel_ratio
 • presence
 • sb
 • wd
 • xs
 • fr
 • tr
 • c_user
 • datr

Odbijte sve kolačiće
Prihvatite sve kolačiće