PROGRAM “ŠKOLE za AFRIKU”

14 lipnja, 2018

Skupina Genijalci su od početka lipnja proučavali Afriku. Uz mnoge činjenice koje su istražili i naučili poželjeli su i pomoći svojim vršnjacima u Africi kako bi i oni mogli ići u školu. U suradnji s UNICEF-om pokušat ćemo to i ostvariti. Način života u Africi je mnogo drugačiji od njihovog, stoga im je ta tema vrlo zanimljiva. Da bi prikupili sredstva za pomoć izradili su ogrlice od tanjura i slamki, ukrašavali su i maske koje su vidjeli u afričkim tradicionalnim plesovima. Pripremili su i kasicu u koju će moći ubaciti svoj prilog. Nakon proučavanja afričkih karakteristika i uzoraka, odlučili smo napraviti šarenu ukrasnu ABECEDU. Ovim programom djeca uče više cijeniti ono što imaju , te se u njima potiče humanitarni duh.

[tz_plusgallery id=”45″]