Dječji vrtić Medenjak otvara podružnicu u Nijemcima

Dječji vrtić Medenjak otvara podružnicu u Nijemcima

Obavještavaju se roditelji djece dobne skupine od 3-6 godina da Dječji vrtić Medenjak iz Vinkovaca planira otvaranje podružnice u Nijemcima na adresi Školska 1 i Školska 3., u punom radnom vremenu od 6,30 do 16,00 sati.

U sklopu vrtića, pored redovnog predškolskog odgoja održavala bi se i poduka iz engleskog jezika, radionice robotike, informatike, plesa.

Općina Nijemci planira sufinancirati 80% ekonomske cijene vrtića za svu djecu s prebivalištem u Općini Nijemci.
Molimo sve zainteresirane roditelje da najkasnije do 15.9.2018.g. u Općinu Nijemce dostave popunjen Obrazac koji je u prilogu ove obavijesti na web stranicama Općine Nijemci www.opcina-nijemci.com ili ga možete preuzeti u općinskoj upravi svakim radnim danom do 15 sati.

OBRAZAC

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *