Puno sreće u novoj pedagoškoj godini želi vam Medenjak!

Puno sreće u novoj pedagoškoj godini želi vam Medenjak!

Svaki početak je težak, posebno kad ste maleni i susrećete nove velike i male ljude.

Početak u Medenjaku također zna biti nesiguran i težak, ali već nakon nekoliko dana Medenjaci postaju veliki i snažni, usvajaju nova znanja i iskustva i vesele se svakom novom danu druženja s prijateljima.

U novoj pedagoškoj godini želimo svim Medenjacima puno sreće, uspjeha i veselja, puno novih prijatelja, topline i smijeha, bezbroj zagrljaja i lijepih riječi. Želimo im nova znanja, vještine i iskustva. Želimo im da razvijaju kreativnost i svijet gledaju kroz široko otvorene prozore vedrih dječjih očiju.

Sve djelatnice Medenjaka trudit će se da vam prvi dani, ali i svi oni nakon njih, prođu u sigurnosti, toplini, učenju i stvaranju!

Veselimo se!

 

No Comments

Comments are closed.