18. rođendan SOS Dječjeg sela Ladimirevci

18. rođendan SOS Dječjeg sela Ladimirevci

SOS Dječje selo Ladimirevci poseban je oblik alternativne skrbi za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi.

25. svibnja proslavili su svoj 18. rođendan. Unatoč tmurnom danu i kiši koja je neumorno padala, osmijeh s lica djece nije silazio. Predstavnica Medenjaka, naša psihologinja Kristina, cijeli je dan provela u druženju s djecom, a počastili smo ih i prigodnim poklonima i slatkišima.

Napominjemo da djeci koja žive u SOS Dječjima selima diljem svijeta možete pomoći na različite načine, o čemu više možete saznati na njihovoj službenoj web stranici. Također, uvijek se možete najaviti i otići na druženje i igru, vjerujemo da ćete se kući vratiti bogatiji za jedno divno iskustvo!

 

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *