“Medenjaci” i ove godine sudjeluju na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića 

“Medenjaci” i ove godine sudjeluju na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića 

U organizaciji Zajednice športskih udruga grada Vinkovaca, Županijskog saveza športova, Grada Vinkovaca i Vukovarsko-srijemske županije na stadionu HNK „Cibalia“ u Vinkovcima i ove će se godine sredinom svibnja održati Olimpijski festival dječjih vrtića. Podsjetimo, na maloj vrtićkoj Olimpijadi prošle godine sudjelovalo je 480 malih natjecatelja iz 16 vrtića, koji su se natjecali u pet disciplina: skok u dalj, mali nogomet, bacanje loptice, trčanje na 50 metara i štafeta 4*25 metara. Dječji vrtić Medenjak i svi Medenjaci s velikom radošću i uzbuđenjem iščekuju taj veliki događaj.

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *