Profesor Baltazar 7. svibnja dolazi u Dječji vrtić Medenjak!

Profesor Baltazar 7. svibnja dolazi u Dječji vrtić Medenjak!

Profesor Baltazar glavni junak je crtanih filmova, simpatični znanstvenik koji rješava probleme svojih sugrađana pomoću kompliciranog stroja, maštovito i s puno pozitivne energije. Treću godinu za redom, u organizaciji Udruge ljubitelja filma RARE i partnera iz DND Vinkovci, simpatični profesor dolazi u Vinkovce… Dragi profesor tako će 7. svibnja svojim dolaskom i poklonima razveseliti klince na Dječjem odjelu Gradske bolnice Vinkovci, u Dječjem vrtiću Medenjak, u OŠ Josipa Kozarca Vinkovci, a 8. svibnja posjetit će OŠ Ivana Mažuranića i dječju igraonicu Ganja u Gunji. U subotu, 9. svibnja u prijepodnevnim satima prošetat će Pješačkom zonom i nakon toga napustiti Vinkovce.

Veselimo se i pripremamo za njegov dolazak uz mnoštvo kreativnih i znanstvenih radionica!

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *