U prvih mjeseca dana akcije “Za ovaj stan i sitno je bitno” prikupljeno je 440,00 kuna!

U prvih mjeseca dana akcije “Za ovaj stan i sitno je bitno” prikupljeno je 440,00 kuna!

U humanitarnoj akciji “Za ovaj stan i sitno je bitno” koja se odvija i potiče u Dječjem vrtiću Medenjak, u prvih mjesec dana prikupljeno je 440,00 kn. Naime, u kućici-kasici roditelji i djeca prikupili su 220,00 kuna, na što će vrtić donirati još toliko. Dječji vrtić Medenjak i mali Medenjaci uključili su se tako u prikupljanje sredstava za plaćanje režijskih troškova i troškova održavanja stana u Zagrebu u kojem borave roditelji teško bolesne djece koja se nalaze na bolničkom liječenju tako daleko od kuće. Budući da možemo zamisliti kako bi nam teško bilo da smo u bolnici, a da roditelji ne mogu biti svaki dan uz nas, bilo se lako odlučiti za sudjelovanje u ovoj akciji. Djeca su naučila da je pomagati lijepo, da na taj način stječemo nove prijatelje te da će možda i sami nekad trebati pomoć drugih, bilo djece, bilo odraslih. Nadamo se da će ova akcija u našem vrtiću zaživjeti i održati se kao trajna pouka djeci o suosjećajnosti i dobrim djelima koja mogu biti sasvim malena, a značiti kao cijeli svijet onima kojima su u tom trenu potrebna! Akcija se odvija u suradnji Dječjeg vrtića Medenjak i Društva Hrvatska žena Vinkovci. Uključite se i Vi!

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *