Predstavnica dječjeg vrtića Medenjak na multilateralnom seminaru u Grčkoj

Predstavnica dječjeg vrtića Medenjak na multilateralnom seminaru u Grčkoj

Predstavnica dječjeg vrtića Medenjak Eugenija Nemeth je boravila na multilateralnom kontaktnom seminaru koji je u gradu Patrasu u Grčkoj organizarala organizacija eTwinning.

ETwinning je najveća online zajednica predškolskih i školskih ustanova u Europi koja omogućuje suradnju u izradi projekata, razmjenu iskustava i materijala. Na seminaru je sudjelovalo sedamdesetak predstavnika predškolskih ustanova iz četrnaest zemalja, a cilj je bio unapređenje digitalnih kompetencija i kreativnosti u eTwinning projektima. Medenjak se uključio u projekt s predstavnicom Litve.

No Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *