Olimpijski festival dječjih vrtića 2016.

7 svibnja, 2016

Olimpijski festival dječjih vrtića ove godine održat će se u utorak, 10. svibnja, u organizaciji Županijskog saveza športova Vukovarsko-srijemske i Zajednice športskih udruga grada Vinkovaca na stadionu HNK “Cibalia”. Službeni početak najavljen je za 9h, a zatvaranje se planira oko 12h.

Ove godine na popularnoj “Olimpijadi” sudjelovat će devetnaest vrtića, među kojima i Dječji vrtić Medenjak.

Budući da na ovom natjecanju sudjeluju samo najstarije vrtićke skupine, sve nade polažemo u naše Genijalce!

Genijalci će se natjecati u nekoliko kategorija: nogomet, bacanje loptice, štafeta, trčanje 50m i skok u dalj. Kroz sve te discipline nadamo se dobro zabaviti, družiti s drugim vrtićima, razvijati prijateljstvo i sportski duh te se pokazati u najboljem izdanju.

Podsjećamo (a malo se i hvalimo 🙂 ) da je prošle godine naš Genijalac Dario Cvitković govorio zakletvu, a naši nogometaši su osvojili prvo mjesto! I ove godine se nadamo dobrim rezultatima i još boljoj zabavi i suradnji s drugima, velikima i malima.

Pozivamo Vas sve da nas u tome podržite te dođete u utorak, 10. svibnja 2016., na stadion pljeskati i navijati za male sportaše koji će Vam zasigurno uzvratiti smijehom i veseljem!

Vidimo se!